برای کسانی که می خواهند ظاهری زیبا داشته و به معیار های زیبایی خود نزدیک شوند، جراحی های زیبایی می تواند یک راه حل ثابت و قابل قبولی باشد. این روش های زیبایی، باعث سفت شدن پوست شده و علاوه بر آن ظاهری زیبا نیز ایجاد می‌کنند.

ابدومینوپلاستی-دکتر-صادقی

پیکرتراشی

پیکر تراشی یا کانتورینگ بدن به مجموعه اعمال جراحی گفته می شود که طی آن چربی های اضافی بدن خارج شده و پوست نیز صاف می شود. هدف اصلی پیکرتراشی لاغرتر شدن افراد  به شکل مطلوب است بطوریکه فرد با پوست صاف تر و ظاهر مناسب تر جوان تر نیز دیده شود.

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی روشی برای کاهش وزن است که در آن چربی و پوست اضافی برداشته شده و ماهیچه های دیواره شکم سفت می شوند تا شکم شما صاف شده و پوست و چربی اضافی شکم از بین برود. نام دیگر این روش جراحی تامی تاک می باشد. می توان بسته به میزان پوست و چربی موجود از روش های ابدومینوپلاستی مینی یا توتال استفاده کرد. باید قبل از عمل پزشک را از وضعیت خود آگاه کنید، کاملاً تحت بررسی قرار گیرید و تصمیم گیری نهایی را با دقت انجام دهید. این روش نمی تواند به عنوان جایگزین کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرد. اگر پوست یا چربی اضافه زیادی در ناحیه شکم وجود دارد و با رژیم جدی لاغری و ورزش نتوانسته‌اید آن را از بین ببرید، عمل جراحی زیبایی شکم که در اصطلاح پزشکی همان ابدومینوپلاستی نامیده می شود را توصیه می‌کنیم. در این عمل عضله های دیواره شکم سفت می‌ شوند و پوست و چربی اضافی از بین می رود تا شکم صاف، تخت و زیبا شود. عمل زیبایی شکم با لیپوساکشن متفاوت است، هر چند می توان در صورت تمایل لیپوساکشن را نیز در کنار ابدومینوپلاستی انجام داد.