پیکر تراشی دکتر حسن صادقی

پیکرتراشی چیست و چگونه است؟

پیکر تراشی همان تغییر شکل بهینه اعضای مختلف بدن با استفاده از جراحی است. این تغییرات گاهی با استفاده از دستگاه های پیشرفته لیپوساکشن انجام می شود که باعث بروز عوارض جانبی جراحی نمی شوند و به همین دلیل کاربرد بیشتری دارند. انواع روش های پیکرتراشی. بهترین روش پیکرتراشی. چگونگی انجام پیکر تراشی. مزایای پیکرتراشی.

تفاوت های پیکر تراشی با جراحی های لاغری

تفاوت پیکر تراشی و جراحی لاغری

داشتن وزن ایده آل از زمان قدیم تا کنون دغدغه ی بسیار مهمی در بین مردان و زنان بوده است. از دلایل بسیار مهم کاهش وزن باید به مواردی چون افزایش زیبایی ظاهری و در پی آن افزیش اعتماد به نفس اشاره نمود. همچنین چاقی می تواند سبب ایجاد بیماری‎های بسیاری در بین افراد شود. بنابراین از بین بردن وزن اضافی اهمیت بسیاری دارد. جراحی های لاغری بسیاری برای افرادی که نمی توانند به کمک رژیم غذایی و ورزش وزن اضافه خود را از بین برند وجود دارد. اما آنچه که در این میان بسیار حائز اهمیت است تفاوت بین جراحی لاغری و جراحی های پیکر تراشی می باشد که در ادامه به تفصیل بررسی خواهند شد.

بررسی علت ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک

بررسی علت ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک و روش های جلوگیری از آن

ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک از جمله عوارضی است که برخی بیماران دچار آن می‌شوند؛ اما در لیپوماتیک این عارضه چندان جدی نیست و موارد کمی مشاهده می‌گردد. همانطور که می‌دانید جراحی زیبایی لیپوماتیک با برداشتن چربی‌های زائد زیر پوست باعث کم شدن سایز بدن و فرم گرفتن مناسب آن می‌شود. به همین دلیل است که لیپوماتیک را با نام پیکرتراشی نیز می‌شناسند

بهترین دکتر جراحی لاغری

چگونه بهترین دکتر جراحی لاغری را پیدا کنیم؟

بهترین دکتر جراحی لاغری، پزشکی است که بتواند در انتخاب مسیری صحیح و البته موثر مقدار قابل توجهی از وزن شما را حذف کند. در دنیای امروز که سطح تحرک انسان‌ها به مراتب کاهش پیدا کرده است و در امتداد این کم تحرکی طیف گسترده غذاهای پرکالری در نزد بسیاری محبوبیت دارد، چاقی عارضه بسیار رایجی شده است.

مراقبت های بعد از جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

مراقبت های بعد از جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

در این مقاله به خلاصه ای از آنچه را که بیماران می‌توانند در طول دوره بهبودی جراحی شکم انتظار داشته باشند می پردازیم. با ما همراه باشید تا نکات دانستنی ضرروی هفته های اول تا چهارم پس از جراحی شکم برای دریافت بهترین نتیجه به شما معرفی کنیم.

آشنایی با پیکرتراشی

آشنایی با پیکرتراشی

پیکر تراشی که با نام کانتورینگ بدن نیز شناخته می شود شامل روش هایی برای حذف چربی ها، فرم دادن قسمت هایی از بدن و کشیدن پوست است. افراد برای اینکه لاغرتر به نظر برسند، احساس خوبی نسبت به بدن خود داشته باشند یا بدنشان را به فرم دلخواه تغییر دهند، روش های پیکرتراشی را انتخاب می کنند. همچنین زمانی که رژیم های غذایی و ورزشی تغییر ظاهری در بخش های مورد نظر فرد ایجاد نمی کند نیز از پیکرتراشی برای ایجاد تغییرات مطلوب استفاده می شود. از این رو این روش ها اغلب در مناطق خاصی از بدن قابل استفاده هستند.