عمل-جراحی-شکم-برای-لاغری

عمل جراحی شکم برای لاغری

عمل جراحی شکم برای لاغری چگونه است؟

ممکن است بعد از گذشت یک دوره از رعایت رژیم غذایی و انجام ورزش به صورت مستمر، شکم به تدریج دچار افتادگی شود. در این صورت نیاز است تا عمل جراحی شکم برای لاغری انجام شود. تمامی افرادی که به دنبال لاغری هستند می دانند که لاغر شدن و از دست دادن چربی ها در بدن کار بسیار سختی است. حتی بعد از گذشت چند دوره ورزش و رعایت رژیم غذایی باز هم ممکن است چربی های اطراف شکم به خوبی از بین نرود. در نتیجه بهترین راه برای لاغری شکم و پهلو ها انجام عمل جراحی است.

راه های انجام عمل های جراحی مختلف برای کوچک تر شدن شکم

عمل لیپوساکشن: معمولا افرادی از این روش استفاده می کنند که چاق نیستند. و تنها در نواحی خاصی از بدن دچار چاقی هستند . و تمایل دارند که این نواحی به صورت کامل از بین برود و بدنی یک دست و فاقد چربی داشته باشند.

آبدومینوپلاستی: در این روش چربی هایی که در ناحیه شکم به صورت انباشت وجود دارد به صورت کامل برداشته می شود. در انتها نیز پوست شکم به صورت کامل کشیده می شود. در اصل می توان بیان کرد این روش برای افرادی که پوست شلی دارند بسیار مناسب می باشد.

لیپوماتیک: این دستگاه به دور شکم پیچیده می شود و با چرخش به دور شکم باعث شکست توده های چربی به صورت کامل می شود. لازم به ذکر است این روش بدون جراحی و خونریزی است. در نتیجه این روش در مقایسه با روش های دیگر کم خطر تر می باشد.

لیزر لیپولیز: این روش جزو جدید ترین روش های لاغری می باشد. در این روش به وسیله لیزر توده های چربی به صورت کامل تخریب می شود. در این روش خبری از شل شدگی و افتادگی پوست شکم نیست. بلکه با استفاده از این روش پوست شما سفت تر از قبل نیز می شود.

به اشتراک بگذارید:

0 دیدگاه کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید