ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از روش های نوین برای حذف چربی های پهلو و شکم است. برخی افراد به دلایل مختلف از انجام این عمل خودداری می کنند؛ اما نکته مهم این است که با ورزش و رژیم نمی توان شکم افتاده را درمان کرد. یکی از پیامد هایی که بعد از جراحی ابدومینوپلاستی انتظار می‌رود، ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی است. در واقع نمی توان ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی را به میزان مهارت پزشک ارتباط داد. ورم بعد از این عمل، یک عملکرد سیستم ایمنی بدن است که برای ترمیم جای زخم عمل می کند. ماندگاری ورم جراحی ابدومینوپلاستی با توجه به وضعیت هر فرد متفاوت است. این ورم کاملاً طبیعی بوده و قابل انتظار است. همچنین روش هایی وجود دارد که بتوان به کمک آن مقداری از ورم را کاهش داد. ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی با توجه به مقدار عمل فرد و شرایط او به تدریج از بین خواهد رفت.

نتیجه عمل ابدومینوپلاستی چند روز بعد مشخص میشود؟

این ورم به وضعیت فرد در بین دو ماه الی یک سال بستگی داشته و زمان میبرد. نمی توان مقدار ورم بعد از جراحی ابدومینوپلاستی را در یک حالت تصور کرد. پس از گذشت دو ماه، مقدار زیادی از ورم از بین رفته و می توان نتیجه عمل ابدومینوپلاستی را مشاهده کرد. افراد بعد از انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی می خواهند که سریعتر به زندگی روتین خود بازگردند. اما این موضوع که به بدن خود فرصت دهند تا به آرامی بهبود یابد اهمیت دارد. دوران بهبودی فرد پس از عمل، از اتمام جراحی آغاز شده و در طی ماه های آینده نتیجه عمل مشخص می شود. ضمن از بین رفتن جای بخیه و مراقبت از آن می‌بایست دستورات پزشک را اجرا کنید تا عفونت نکند. مصرف آنتی بیوتیک و داروهای ضد انعقاد برای دوران بهبودی توصیه میشود تا این دوران به بهترین حالت خود به اتمام برسد.

مراقبت های بعد از جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

دکتر حسن صادقی، بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک توصیه می کنند: استفاده از گن حداقل تا یک ماه پس از جراحی را ادامه دهید. همچنین مراجعه به مطب و انجام ماساژ بعد از جراحی را فراموش نکنید. تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

برای خواندن اطلاعات بیشتر در رابطه با مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی به مقاله "مراقبت های بعد از جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی" مراجعه کنید.

به اشتراک بگذارید:

0 دیدگاه کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید