all-about-of-breast-augmentation-surgery

همه چیز درباره ی جراحی پروتز پستان

بزرگ کردن پستان با جراحی که به عنوان ماموپلاستی افزایشی نیز شناخته می شود، یک عمل جراحی زیبایی برای افزایش سایز پستان به وسیله کار گذاشتن یک ایمپلنت در پستان است. برخی از شایع ترین دلایلی که زنان، بزرگ کردن سینه را انتخاب می کنند، کاهش حجم سینه به دلیل افزایش سن، کاهش وزن، بارداری یا شیردهی است. زمانی که یک سینه به طور قابل توجهی بزرگتر از دیگری است، و زمانی که اندازه سینه به طور طبیعی کوچکتر از آن چیزی است که دوست دارند. به جراحی پروتز پستان روی می آورند. همچنین این جراحی در زنانی که پستان خود را در سرطان های پستان از دست داده اند بسیار مناسب است. پس از تخلیه پستان از سلولهای سرطانی، پروتز، در زیر پوست قرار می گیرد. و ظاهر سپتان بیمار حفظ می شود.

بزرگ کردن سینه در بهبود اندازه، فرم و حجم سینه‌ها بی خطر و موثر است، اما یک روش جراحی مهم و تخصصی نیز هست. هنگامی که در حال بررسی ماموپلاستی افزایشی هستید و تصمیم میگیرید که آیا این روند تحولی، برای شما مناسب است یا خیر، دانستنیهایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ملاحظات هنگام بررسی پروتز سینه

قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بزرگ کردن سینه برای شما مناسب است یا خیر، کمی زمان بگذارید تا موارد زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد بدن خود و میزان بزرگ کردن سینه بگیرید.

انواع مختلف ایمپلنت سینه (پروتز سینه)

نوع ایمپلنتی که برای جراحی بزرگ کردن سینه انتخاب می‌کنید، نتایج متفاوتی را برای ظاهر، احساس، هزینه ها و خطرات معمول مرتبط با جراحی شما به همراه خواهد داشت. هیچ انتخابی به عنوان "بهترین انتخاب" وجود ندارد. در پاسخ به زیباجویانی که می پرسند: بهترین روش بزرگ کردن سینه کدام است؟ باید گفت که ایمپلنت سینه (پروتز سینه) "بهترین" گزینه ای است که برای شما مناسب است. اهداف خود برای جراحی را با جراح خود در میان بگذارید، تحقیقات خود را انجام دهید و تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما مناسب تر است.

کاشت ایمپلنت سینه

هنگامی که قصد بزرگ کردن سینه را دارید، باید تصمیم بگیرید که آیا کاشت ایمپلنت روی عضله‌ای سینه یا زیر عضله‌ای سینه به شما کمک خواهد کرد تا به نتایج ایده آل خود از جراحی دست یابید. درک تاثیرات هر نوع کاشت ایمپلنت سینه به شما کمک خواهد کرد تا بهترین تصمیم را برای ماموپلاستی افزایشی (بزرگ کردن سینه) خود بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با مزایا و معایب کاشت ایمپلنت روی عضله‌ای و زیر عضله‌ای سینه، مقاله زیر را بخوانید:  کدام ایمپلنت سینه بهتر است؟ ایمپلنت های روی عضله‌ای سینه یا ایمپلنت های زیر عضله‌ای سینه؟

بزرگ کردن سینه، افتادگی سینه‌ها را برطرف نمی کند؟

کاهش وزن در دوران سالمندی، بارداری و شیردهی می تواند باعث از دست رفتن خاصیت ارتجاعی در بافت سینه شود که منجر به افتادگی سینه‌ها، بدشکل شدن نوک سینه‌ها و آرئول (هاله سیاهی دور نوک سینه) و کاهش حجم می شود.

بزرگ کردن سینه به تنهایی نمی تواند این نگرانی ها را برطرف کند و در واقع، افزایش اندازه و حجم ناشی از ایمپلنت اغلب می تواند این شرایط را بدتر کند.

راه حل چیست؟

اگر به دنبال لیفت کردن، تغییر شکل، افزایش حجم، بهبود برجستگی و تغییر موقعیت نوک سینه‌ها و آرئول برای ظاهری جوان تر هستید. روش ماستوپکسی و بزرگ کردن سینه را در نظر بگیرید. روشی که مزایای بزرگ کردن سینه و لیفت سینه(برای بالا کشیدن سینه) را ترکیب می کند.

احتمالاً در آینده به جراحی سینه نیاز خواهید داشت.

ایمپلنت ها قرار نیست یک عمر دوام بیاورند. ایمپلنت ها معمولا قبل از اینکه نیاز به برداشتن یا تعویض داشته باشند، ۱۰ تا ۲۰ سال دوام می آورند. اما برخی از زنان، ایمپلنت های خود را بیشتر از این بازه زمانی دارند .و برای مدت بسیار طولانی تر، حتی تا ۵۰ سال از ماموپلاستی افزایشی خود راضی می مانند.

با افزایش سن، ترجیحات شما، سبک زندگی و بافت های سینه تغییر خواهد کرد. همچنین برخی خطرات مرتبط با ایمپلنت ها وجود دارد که ممکن است نیاز به برداشتن یا جایگزینی داشته باشد. اگر جراحی بزرگ کردن سینه را انتخاب می کنید، باید انتظار جراحی های بیشتری برای اصلاح شکل سینه و برداشتن یا جایگزینی ایمپلنت های خود در طول زمان داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طول عمر ایمپلنت سینه می توانید این مطلب را مطالعه کنید: ایمپلنت سینه چند سال دوام می آورد؟

نتایج تغییر فرم سینه ها به وسیله بزرگ کردن سینه در کلینیک تخصصی دکتر حسن صادقی چیست؟

بزرگ کردن سینه یک عمل جراحی زیبایی تحول آفرین است که می تواند به اندازه، فرم، برجستگی و طرح سینه برای زنانی که از ظاهر سینه خود ناراضی هستند، کمک کند.

این یک عمل جراحی مهم و تخصصی است و هنگامی که شما در مورد تمام پیچیدگی های جراحی پلاستیک، اطلاعات لازم را کسب کنید. می توانید آگاهانه ترین تصمیم را بگیرید و بهینه ترین نتایج را برای خود به دست آورید.

اگر برای رسیدن به اندازه و فرم ایده آل سینه، بزرگ کردن سینه یا ماستوپکسی بزرگ کردن سینه را مد نظر دارید، دکتر حسن صادقی می تواند شما را در بررسی گزینه های خود برای جراحی سینه راهنمایی کند. می توانید نوبت مشاوره خود را همین امروز رزرو کنید.

دکتر حسن صادقی، فوق تخصص جراحی پیکرتراشی در تهران (بورد تخصصی جراحی از دانشگاه شهید بهشتی تهران) هستند و از سال 1390 در زمینه جراحی های زیبایی، تزریق چربی و تناسب سازی اندام ها فعالیت می نمایند. او متعهد به ارائه حقایق و آموزش به بیماران برای اتخاذ آگاهانه ترین تصمیمات در مورد ظاهر و سلامت آن ها است. برای دیدن تصاویر جراحی پروتز پستان به این مقاله مراجعه کنید.

برای بررسی تمام گزینه های خود برای کمک به حس خوب و ظاهر بهتر، می توانید با کلینیک دکتر صادقی با شماره ۰۹۰۲۹۳۷۶۶۷۶ تماس بگیرید تا یک نوبت مشاوره برای شما تعیین شود.

 

سوالات متداول

به اشتراک بگذارید:

0 دیدگاه کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید