ابدومینوپلاستی-همزمان-با-سزارین

ابدومینوپلاستی همزمان با سزارین

جراحی زیبایی شکم همزمان با جراحی سزارین: یکی از دغدغه های مادران باردار پس از وضع حمل، شکم بزرگ و پوست آویزان شکم است که برای این بانوان داشتن یک شکم صاف پس از سزارین ایده آل می باشد. قطعا برای همه ی بانوان داشتن یک شکم صاف پس از سزارین خوشایند است. از این رو از ما سوال میکنند آیا می شود همزمان با سزارین جراحی زیبایی شکم انجام داد. در ادامه با همراه باشید تا مزایا و معایب این روش را بررسی کنیم.

ابدومینوپلاستی همراه سزارین:

ابدومینوپلاستی یک روش جراحی زیبایی ایمن برای برداشتن چربی های اضافی شکم و پهلوها است که در آن پزشک متخصص جراحی زیبایی با کم کردن بافتهای پوست اضافی و چربی باعث زیبایی ظاهری شکم خواهد شد. البته این روش برای خانم‌هایی که قصد بارداری مجددا را دارند جالب نمی باشد.

در هنگام سزارین یک برش 10 سانتی در زیر شکم ایجاد می شود و نوزاد خارج می شود. در هنگام این جراحی می توان پوست اضافی شکم که در دوران بارداری ایجاد شده را برش داد و شکم را صاف کرد.

برای ابدو در هنگام سزارین برش بزرگتری ایجاد می شود. و پس از برداشتن پوست های اضافی شکم صاف می شود . ناف در ناحیه خودش قرار می گیرد. و زیباسازی شکم انجام می شود. همچنین دو لوله به نام "درن" برای خروج خون ابه و ترشحات جراحی شکم در زیر ناحیه بخیه ها قرار می گیرد. درن چند روز پس از جراحی بیرون کشیده می شود.

(ما این روش را توصیه نمیکنیم)

وضع حمل به روش سزارین و نگهداری از نوزاد به خودی خود یک دردسر بزرگ می باشد. این جراحی هم دوره ی نقاهت طولانی تری برای مادر تحمیل می کند. همچنین حمل نوزاد برای مادر سخت می شود. در صورتیکه یک حامی برای نگهداری از نوزاد خود ندارید اصلا به دنبال زیبایی های شکم هنگام سزارین نروید.

رحم پس از زایمان هنوز بزرگ است و این امر می تواند  روی نتیجه ی جراحی تاثیر داشته باشد و به نتیجه ی مطلوب نرسد. پیشنهاد ما برای این جراحی حداقل 6 ماه پس از زایمان است.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای ابدو همزمان با سزارین هستند؟

این جراحی برای بانوان با شرایط زیر مناسبتر است :

  • بانوانی که قصد بارداری مجدد ندارند.
  • بانوانی که فاقد چربی زیاد در ناحیه شکم هستند.
  • بانوانی که دارای اضافه وزن نیستند.
  • افرادی که افتادگی شدید پوست در ناحیه شکم دارند.
  • مادرانی که بیماری یا مشکل خاصی در دوران بارداری و یا زایمان خود نداشته‌اند.

لیپوساکشن همزمان با سزارین

لیپوساکشن یک جراحی بسیار سنگین می باشد که به هیچ عنوان در زمان سزارین توصیه نمی شود. زیرا عوارض جراحی بیشتر می شود.

به اشتراک بگذارید:

0 دیدگاه کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید