the-benefits-of-body-contouring

ضرورت انجام پیکرتراشی بدن

آیا تا به حال به پیکرتراشی و تناسب اندام فکر کرده اید و از فواید آن شگفت زده شده اید؟

فواید زیادی برای پیکرتراشی بدن وجود دارد. این کار می تواند به احساس شما در مورد خودتان کمک کند، ناراحتی را تسکین دهد و آخرین قدم برای رسیدن به یک تناسب اندام کامل باشد.

 بیایید در مورد پیکرتراشی بدن و تمام مزایایی که این روش ارائه می دهد صحبت کنیم.

پیکرتراشی بدن چیست؟

همانطور که در سایر مقالات این سایت گفتیم؛ پیکرتراشی بدن ترکیبی از روش هایی است که برای کاهش و از بین بردن پوست و چربی اضافی انجام می شود.

پوستی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده یا افتادگی دارد و به اصطلاح، شل شده است، می تواند در طول درمان پیکرتراشی بدن نیز به درمان آن پرداخته شود.

در واقع با این روش بسیاری از نواحی بدن مانند بالاتنه، سینه ها، ران ها، بازوها و باسن را می توان مورد توجه و درمان قرار داد.

لیپوساکشن، لیفت و لیفت شکم، روش هایی هستند که اغلب در طول کانتورینگ بدن با هم ترکیب می شوند.تمام این جراحی ها به منظور بهبود ظاهر اندام های بدن شما انجام می شوند.

در طول لیپوساکشن سلول های چربی برداشته می شوند.  لیپوساکشن می تواند در مناطق مختلف بدن مانند  باسن، پهلوها، گردن و بازو  انجام شود.

هدف از لیفت بدن از بین بردن چربی اضافی و افتادگی و شلی بیش از حد پوست است.

تامی تاک tummy tuck ماهیچه های ضعیف شکم را تقویت می کند و پوست اضافی و چربی اضافی را از ناحیه شکم خارج می کند.

کانتورینگ بدن می تواند شامل چندین تکنیک پیکرتراشی برای تغییر شکل بسیاری از مناطق مختلف بدن باشد.  این روش معمولا برای بیمارانی توصیه می شود که به دنبال دستیابی به اندامی لاغر و خوش اندام پس از "کاهش وزن چشمگیر" هستند.

پس از کاهش وزن زیاد، پوست می تواند فاقد خاصیت ارتجاعی پوست باشد. این امر باعث می شود که پوست شل شده و دچار افتادگی شود زیرا نمی تواند با "شکل کوچک تر جدید بدن" مطابقت داشته باشد.

 شل بودن پوست می تواند باعث شود بیمار نسبت به ظاهر خود اطمینان خاطر نداشته باشد.جراحان با استفاده از روش های مختلف قادر به ارائه راه حل هایی به بیماران خود برای رسیدن به بدن رویاهایشان هستند.

 

چرا به کانتورینگ بدن فکر کنیم؟

هنگامی که می خواهید این ترکیب از روش های درمانی را بررسی کنید، مهم است که مزایای آن را در نظر بگیرید. در اینجا به پنج دلیل برای اقدام به انجام روش های پیکرتراشی بدن اشاره می کنیم.

 

  • روش های چندگانه در یک زمان

یکی از مزایای اصلی کانتورینگ بدن این است که چندین کار را می توان در یک زمان انجام داد.این کار از نظر زمان و هزینه، مقرون به صرفه است. به عنوان مثال شما نیازی به پرداخت هزینه برای چندین بار عمل مختلف در یک مرکز جراحی ندارید. همچنین، چندین روش در یک زمان به این معنی است که نیازی به چندین بار دوره بهبود (ریکاوری) نیست. این کار به شما زمان بیشتری برای ظاهر شدن اندام جدیدتان می دهد.

جراحی هایی که در حین پیکرتراشی بدن انجام می شود شامل لیفت سینه، بزرگ کردن سینه، لیفت شکم، لیفت بازو و لیفت ران هستند.

لیفت ران و لیفت بازو به این نواحی کمک می کند تا با از بین بردن پوست اضافی و رسوبات چربی، سفت تر و جوان تر به نظر برسند. این لیفت‌ها ران‌ها و بازوها را تغییر شکل می‌دهند تا حالت کشیده‌تری به نظر برسند.

لیفت سینه زمانی انجام می شود که سینه ها شل و آویزان می شوند، این یک مشکل رایج است که پس از "کاهش وزن قابل توجه" رخ می دهد. بزرگ کردن سینه به معنای افزایش حجم سینه هایی است که اندازه نامطلوبی دارند یا پس از کاهش وزن، "کوچک شده" به نظر می رسند.

 بزرگ کردن سینه اغلب با لیفت ترکیب می شود. تامی تاک می تواند با بزرگ کردن سینه ترکیب شود، زیرا ایمپلنت ممکن است از طریق برش توده شکمی وارد شود.

 

  • سفارشی سازی شده برای شما

پیکرتراشی بدن می تواند برای بدن شما و اهداف منحصر به فرد شما سفارشی سازی شود. یک روش ثابت برای همه به یک اندازه مناسب نیست، لذا می توانید با پزشک خود مشورت کنید که کدام جراحی برای نتایج دلخواه شما بهترین است.

به بیانی دیگر؛ هر بیمار بدن و اهداف متفاوتی دارد، بر همین اساس یک برنامه درمانی برای خود شما شخصی سازی خواهد شد.

با اینکه روش درمان از فردی تا فرد دیگر تا حدی ممکن است متفاوت باشد اما  نتایج نهایی، طبیعی به نظر خواهند رسید چرا که پزشک قادر خواهد بود همه چیز را متناسب با نوع بدن و ظاهر مورد نظر شما به ظهور برساند. روش سفارشی سازی شده باعث می شود که اصلا متوجه نشوید که عملی انجام داده اید. بله نتایج طبیعی یعنی همین!

 

 

  • مراقبت از آنچه ورزش و رژیم غذایی نمی توانند انجام دهند

 

آن دسته از افرادی که بعد از کاهش وزن شدید به فکر کانتورینگ بدن هستند،

کسانی هستند که قبل از این برای ایجاد تغییر در سبک زندگی خود سختی هایی را متحمل شده اند!

رژیم غذایی و ورزش شما را به این مرحله رسانده است، اما برخی مناطق چربی وجود دارند که از بین نمی روند. از دست دادن چربی در مناطق خاصی از بدن به دلیل سن یا ژنتیک ممکن است سخت باشد و مهم نیست چقدر سخت کار می کنید.

همچنین هیچ ورزش یا غذایی معجزه آسا وجود ندارد که بتواند خاصیت ارتجاعی پوست شما را جبران کند  و افتادگی پوست را برطرف نماید.

کانتورینگ بدن به راحتی می تواند این مشکلات را برای شما برطرف کند و نتایجی را به شما بدهد که نمی توانید فقط از طریق رژیم غذایی و ورزش به آن ها دست یابید.

 

  • ناراحتی را برطرف می کند

شل شدن و افتادگی پوست می تواند ناراحت کننده باشد و باعث خارش و سوزش شود. پوست اضافی می تواند هنگام راه رفتن و حرکت به اطراف ساییده شود و باعث درد یا ساییدگی و خارش شود.

تحریک و خارش در نهایت ممکن است منجر به عفونت های پوستی شود. برداشتن این پوست به خلاص شدن از ناراحتی و احتمال عفونت کمک می کند.

 در طول روند عمل کانتورینگ بدن، پوست اضافی که باعث ایجاد مشکل برای شما می شود، برداشته خواهد شد.

 این کار باعث می شود تا فعالیت های ساده راحت تر انجام شوند و هیچ گونه دست و پا زدن، کشیدن یا تکان دادن اضافی صورت نگیرد.

 

گام نهایی سفر کاهش وزن

برای بسیاری از بیماران، کانتورینگ بدن آخرین گام در مسیر کاهش وزن آنهاست.

پس از اینکه آن ها تمام تلاش خود را برای کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش انجام دادند، هنوز بخش هایی از بدن آن ها وجود دارد که از آن راضی نیستند.

کانتورینگ بدن می تواند اندامی را به شما بدهد  که برای رسیدن به آن تلاش زیادی کرده اید.

اغلب بیماران این را آخرین و هیجان انگیزترین بخش از تحول کاهش وزن خود می دانند، چرا که می تواند به آن ها کمک کند تا با یک اعتماد به نفس عالی بتوانند تمام تلاش و تعهد خود را برای یک سبک زندگی سالم به کار گیرند.

اینها تنها تعدادی از مزایای کانتورینگ بدن هستند. دلایل زیادی برای استفاده از این ترکیب نوآورانه از روش ها وجود دارد.

 برای اینکه بدانید آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر، با مطب ما تماس بگیرید. ما می توانیم یک نوبت مشاوره برای شما تعیین کنیم، در مورد نتایج مورد نظر شما صحبت کنیم، و یک برنامه درمانی سفارشی برای شما طرح کنیم. امروز با مطب ما تماس بگیرید.

به اشتراک بگذارید:

0 دیدگاه کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید