بهترین دکتر جراحی لاغری

بهترین دکتر جراحی لاغری چه کسی است؟

همه چیز با مشاوره اولیه ما شروع می شود

در مورد مشاوره اولیه خود اطلاعاتی کسب کنید و ببینید که چگونه کاهش وزن آغاز یک سفر باورنکردنی برای شما خواهد بود، ببینید چقدر آسان است که به اهداف کاهش وزن خود برسید.

برای برخی افراد، جراحی لاغری ممکن است گزینه مناسبی باشد، اما ممکن است متوجه نباشند که این جراحی شامل چه مواردی است. علاوه بر این، انتخاب پزشک و بیمارستان می تواند گیج کننده و طاقت فرسا باشد. اما لازم نیست که اینگونه باش چرا که ما شما را در پیدا کردن بهترین جراح لاغری آشنا می کنیم.

اغلب گفته می شود که بهترین راه برای کاهش وزن از طریق رژیم غذایی و ورزش است. این برای بسیاری صادق است، اما نه همه. اگر به دنبال کاهش وزن و سالم ماندن در طول زندگی هستید، مطمئناً تیم جراحی دکتر صادقی برای شما مناسب است. ما در تیم جراحی لاغری دکتر صادقی می دانیم که کاهش وزن همیشه آسان نیست و آنچه در گذشته برای شما مفید بوده است، ممکن است اکنون نیز موثر نباشد. به همین دلیل است که ما برنامه‌های کاهش وزن پزشکی خود را پیرامون شما و نیازها و سبک زندگی شما توسعه می‌دهیم تا هر آنچه که برای رسیدن به هدفتان نیاز دارید بدست آورید. وقتی نوبت به کاهش وزن شما می رسد، تیم جراحی لاغری ما صرف نظر از اینکه بدنبال رژیم غذایی، طرز فکر، حرکت یا کمک پزشکی برای کاهش وزن باشید، می تواند هر حمایتی که نیاز دارید را پوشش دهد.

سوالاتی که باید از بهترین جراح لاغری در جلسه اول مشاوره بپرسید:

شاید اطلاعات ذکر شده در این مقاله کمی زیاد و گیج کننده به نظر برسد، اما امیدواریم که در نهایت خواندن آن به شما کاربر گرامی که در حال پیدا کردن بهترین جراح لاغری هستید کمکی کرده باشد و برای دست یافتن به پاسخ تمام سوالات شما در خصوص جراحی لاغری و اینکه کدام روش مناسب شما است کمک کرده باشیم. بهتر است شخصا به مطب یک جراح بروید یا اینکه مستقیما سوالات خود را از او بپرسید تا هیچ سوال یا ابهامی برایتان باقی نماند. شما می توانید در اولین جلسه ویزیت یا در ارتباطی که با جراح خود برقرار می کنید سوالات خود را از او بپرسید.

جراحی لاغری چیست؟

جراحی لاغری گاهی اوقات جراحی کاهش وزن نامیده می شود. به طور دقیق تر، جراحی متابولیک است. از طریق این روش، متخصصان در این زمینه می‌توانند به اثرات اضافه وزن بر سلامتی بپردازند. پیامدهای متابولیک مانند دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا و سایر بیماری‌ها. این شرایط نه تنها منجر به کیفیت پایین زندگی می شود، بلکه منجر به افزایش پذیرش بیمار در بیمارستان و حتی مرگ زودرس می شود. جراحی لاغری راهی برای رفع آن شرایطی است که علت آن اضافه وزن است.

چه زمانی باید برای پیدا کردن بهترین جراح لاغری تمرکز کنیم؟

اگر شاخص توده بدنی یا BMI شما برابر با ۴۰ یا بیشتر از آن است و با هیچ روش دیگری نتوانسته اید تاکنون در محدوده وزنی سالم قرار بگیرید، این یعنی احتمالاً شما برای لاغر شدن نیاز به یک عمل لاغری دارید. و برای انجام این عمل ها نیز، باید روی پیدا کردن بهترین جراح لاغری تمرکز کنید. برای انجام این عمل افراد باید حداقل 16 سال سن داشته باشند و ممکن است این افراد بسته به وضعیت سلامت کلی خود تا اواخر 60 سالگی در نظر گرفته شوند. برای پیدا کردن بهترین جراح لاغری باید به چندین نکته توجه کنیم از جمله این نکات به شرح زیر است:

اهمیت انتخاب بیمارستان

هنگام انتخاب بیمارستان برای جراحی لاغری، باید چندین نکته را در نظر گرفت. در بیمارستانی که تحت عمل قرار میگیرید باید بدانید که بهترین جراح لاغری از آنچنان شهرت و خوش نامی برخوردار است که بهترین بیمارستان ها برایش ارزش زیادی قائلند. بیمارستان ها معمولا اجازه می دهند تا یک جراح لاغری خوب بیماران خود را با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات مناسب، بدون محدودیت عمل کند.

البته تجربه یک عامل حیاتی است. ما در تیم جراحی دکتر صادقی گزینه های درمانی کاهش وزن از جمله جراحی لاغری را برای چندین سال با سابقه طولانی و نتایج با کیفیت بالا، ارائه کرده ایم.

مرکز جراحی لاغری، برنامه لاغری خود را با ارائه جراحی از طریق تیمی از متخصصان کاهش وزن، ارائه می دهد و راه حلی طولانی مدت برای کسانی است که با چاقی دست و پنجه نرم می کنند.

اهمیت فراوان پشتیبانی و حمایت بیمار توسط جراح

وسعت برنامه جراحی لاغری فقط یک جراحی یک باره نیست. جنبه های زیادی برای آن وجود دارد. این بدان معناست که ما چاقی را به عنوان یک بیماری مزمن در نظر می گیریم که نه تنها به یک عمل جراحی، بلکه به مراقبت های حمایتی و مربیگری با متخصصان تغذیه، رفتار درمانگران، متخصصان پزشکی و گروه های حمایتی نیاز دارد. ما با سایر برنامه ها تفاوت داریم زیرا همه اینها را زیر یک سقف ارائه می دهیم.

مراقبت و پشتیبانی مداوم اتفاقی که پس از جراحی شما رخ می دهد می تواند به همان اندازه در موفقیت شما در رسیدن به اهداف و سلامت کلی شما موثر باشد. از آنجایی که ما می دانیم چاقی یک بیماری مزمن است، ما متعهد هستیم که بیماران خود را در طول زندگی، بدون توجه به چند سال پس از جراحی، حمایت و مراقبت کنیم.

اهمیت آموزش به بیمار

موفقیت جراحی لاغری نه تنها در مهارت و تجربه تیم پزشکی، بلکه در برنامه آموزشی موجود برای بیماران آن نهفته است. هم آموزش قبل از جراحی و هم مربیگری و پشتیبانی قوی بعد از جراحی باید در دسترس باشد. اینجا در مرکز جراحی لاغری، ما برنامه‌های آموزشی و حمایتی قوی داریم که توسط متخصصان پزشکی آموزش دیده رهبری می‌شوند، بدون هیچ هزینه‌ای از جیب خود.

بهترین دکتر جراحی لاغری چه کسی است؟

بهترین روش برای انتخاب یک جراح لاغری خوب مراجعه حضوری می باشد اجازه دهید به یک نکته بسیار مهم در خصوص انتخاب یک پزشک متخصص لاغری اشاره کنیم. هیچ چیزی جای مراجعه حضوری به مطب جراح را نمی‌گیرد. اگر چه نکات ذکر شده در این مقاله به شما کمک می کند در نهایت انتخاب بهتری داشته باشید، اما بدانید که ویزیت و مشاوره حضوری بهترین راهکار است. زمانی که شما از نزدیک با جراح صحبت می کنید اطلاعات دقیقی از او به دست می آورد. همچنین می توانید با مراجعان و بیماران دیگر آن جراح که در مطب حضور دارند درباره توانایی ها و ویژگی های مثبت و منفی او صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دستگیرتان شود.

نتایج قبل و بعد از عمل

هیچ چیز اندازه یک عکس نمی تواند به شما در پیدا کردن بهترین جراح چاقی کمک کند. تنها کافیست عکس های قبل و بعد بیماران را ببینید تا متوجه شوید که این جراح چه قدر در کارش موفق بوده. هرچه شمار بیماران و عکس های قبل و بعد بیشتر بود، می توان با اطمینان بیشتری او را به عنوان یک متخصص و پزشک خوب در نظر بگیرید.

تعداد بیماران و عمل هایی که جراح لاغری انجام داده است

بجز دروس آکادمیک و دوره های تخصصی گذرانده شده، مهمترین چیزی که می تواند باعث شود یک جراح بهترین شود، تعداد عمل بالای موفق و کسب تجربه فراوان است. اینکه جراح به ازای هر بیمار و به ازای هر عمل، تجربه زیادی اندوخته، با مشکلات زیادی مواجه شده و راه حل کنترل و مدیریت شرایط را بیشتر یاد می گیرد حائز اهمیت است. اگر پزشک جراحی تعداد زیادی عمل انجام داده که اکثر آن ها موفق بوده اند دست دست نکنید و به مطب او مراجعه کنید.

نظرات و تجربه بیماران:

 نظرسنجی های رضایت بیمار نشان می دهد که بیماران ما به طور مداوم سطوح بالایی از رضایت را از برنامه ما گزارش می دهند. رتبه‌بندی ما، ما را در یک درصد برتر از همه برنامه‌ها در سراسر کشور قرار می‌دهد که بیماران می‌گویند تیم جراحی دکتر صادقی را به خانواده و دوستانشان توصیه می‌کنند.

انتخاب و دسترسی به جراح لاغری خود

اگر جراح وبسایت داشته باشد و در شبکه های اجتماعی فعال باشد، نشان دهنده این است که به بیماران خود اهمیت می دهد و از هر بستری برای آگاهی بخشی به بیماران خود استفاده می کند. مانند انتخاب یک بیمارستان، برای انتخاب پزشک نیز ملاحظات زیادی وجود دارد. نحوه دسترسی به بهترین جراح لاغری را فراموش نکنید. بهترین جراحان معمولا سعی می کنند هم در فضای مجازی و هم در مطب خود به راحتی در دسترس بیماران خود باشند. هنگامی که یک پزشک را انتخاب می کنید، می خواهید بدانید که آیا آنها با تیمی از پزشکان کار می کنند یا خیر. وجود جراحان کافی در یک گروه که دست در دست هم کار می کنند بسیار مهم است، بنابراین آنها شبانه روز برای موارد اضطراری یا پاسخگویی به سوالات و رفع نگرانی ها در دسترس هستند. در تیم جراحی لاغری ما، همیشه یک جراح لاغری برای پاسخگویی به سوالات، فقط با یک تماس تلفنی در دسترس است. این بخشی از تعهد تیم ما برای مراقبت از شما است.

ملاقات با جراح خود بخش مهمی از هر جراحی، ارتباط بین جراح و بیمار است. ما معتقدیم که ملاقات با جراح خود در ابتدای سفر برای شما مهم است. ما می خواهیم شما با جراح خود احساس راحتی کنید. بیماران ما از اولین ویزیت با جراح ملاقات می کنند. جراحان ما با تمام بیماران جراحی لاغری ما رویکردی شخصی دارند. این به تیم ما کمک می کند حتی قبل از عمل جراحی، شما را به خوبی بشناسند و هر زمان که به آنها نیاز داشتید از شما مراقبت کنند.

اهمیت تخصص و تجربه جراح لاغری

هنگام انتخاب پزشک، همیشه به نفع بیمار است که جراح متخصص در جراحی لاغری را انتخاب کند. این بدان معنی است که آنها اطمینان حاصل می کنند که استانداردهای دقیق برای ایمنی بیمار و کیفیت مراقبت رعایت می شود. همه جراحان ما آموزش های اضافی در زمینه جراحی لاغری دریافت کرده اند و به عنوان مقامات پیشرو در این زمینه جراحی و تحقیقات علمی شناخته می شوند. ما همچنین یکی از بزرگترین تیم جراحی ها در منطقه هستیم، با نتایج وکیفیت عالی. هنگام انتخاب پزشک، باید حتماً یک متخصص را انتخاب کنید.

نحوه پاسخ دادن و نگاه جراح به شما

به عنوان یک بیماری که چاقی مفرط دارید طبیعی است که سوالات زیادی در ذهن داشته باشید. شما باید تمام سوالات خود را مطرح کنید. زیرا این حق شما است که همه چیز را از عملتان بدانید. اگر جراح در همان جلسه بررسی با مهربانی، و دقت بالا به شما گوش می دهد و به سوالاتتان با خونسردی پاسخ میدهد او را از دست ندهید. زیرا می تواند بهترین جراح لاغری باشد. شما باید بتوانید در مطب و پیش روی جراح به راحتی حرف خود را بزنید و از آنجایی که تا مدتی باید با جراح ملاقات داشته باشید. حتما سعی کنید جراح خوش اخلاق و خوبی را انتخاب کنید تا در طول دوره درمان و نقاهت بتوانید روی کمک های او حساب کنید.

اهمیت پشتیبانی و حمایت از بیمار توسط جراح

عمل جراحی کاهش وزن یک عمل ساده نیست که یک روز انجام شود و دیگر تا آخر عمر نیاز به حمایت و مراقبت پزشکی نداشته باشید. از قبل تا مدتی بعد از عمل، شما باید پروسه هایی را طی کنید. در همه این پروسه ها بهترین جراح لاغری باید حتما همراه، حامی و پشتیبان شما باشد. برخی از مهمترین دوره هایی که جراح باید هوای بیمار را داشته باشد عبارتند از: ارزیابی اولیه، رژیم غذایی و ورزش قبل از عمل، رژیم لاغری بعد از عمل و توصیه های دیگر، بررسی آزمایشات، ویزیت های دوره ای منظم، بررسی نتایج عمل و …

تیم جراحی دکتر صادقی متخصص جراحی، پیکرتراشی

پرستاران نقش مهمی در مراقبت از بیماران دارند. بیماران جراحی لاغری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در اینجا در تیم جراحی دکتر صادقی، ما پرستارانی داریم که به طور خاص برای مراقبت از بیماران جراحی لاغری در یک منطقه اختصاصی از تیم جراحی اختصاص داده شده اند.

علاوه بر پزشکان آموزش دیده و پرستاران استثنایی ما، ما یک تیم اختصاصی از متخصصین تغذیه داریم که در کنار جراح کار می کنند. بیماران همچنین در طول این فرآیند با رفتار درمانگر و متخصصان پزشکی ما ملاقات می کنند. این اعضای مهم تیم قبل از جراحی، زمانی که در تیم جراحی هستید و بعد از جراحی شما را می بینند. تیم ما در تمام طول سفر شما را دنبال می کند. به این ترتیب، شما تیم را می شناسید و آنها شما را می شناسند.

آیا جراحی لاغری بی خطر است؟

طی 20 سال گذشته، نه تنها تکنیک های جراحی لاغری بهبود یافته است، بلکه تجربه جراح و برنامه های بهبود کیفیت نیز بهبود یافته است. رکورد ایمنی این عمل بسیار عالی بوده و میزان مرگ و میر آن به 0.13 درصد می رسد که با جراحی کیسه صفرا قابل مقایسه است.

اینجا در مرکز جراحی لاغری ما، در مطب جراح، اتاق عمل، از طریق بهبودی و در طول زندگی شما، تیم ما همیشه در کنار شما هستند. درباره برنامه ما و اینکه چگونه می توانیم به شما کمک کنیم با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی بیشتر بیاموزید.

به اشتراک بگذارید:

0 دیدگاه کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید